Ubezpieczenia Częstochowa

porownywarka

mercedes-zielony w drodze

Oferta ubezpieczeń transportowych skierowana jest zarówno do zawodowych przewoźników i spedytorów jak i do przedsiębiorstw zlecających przewóz lub przewożących towary własnymi środkami transportu.

Odpowiedzialność przewoźników i spedytorów określona jest przepisami prawa krajowego ( prawo przewozowe ) oraz międzynarodowego ( konwencja CMR ). Przepisy te mają na celu zabezpieczać interesy zarówno firmy zajmujące się zawodowo transportem jak i samych zlecających transport, którzy chcą posiadać gwarancje dostarczenia ich produktów w nienaruszonym stanie i na czas.

Ubezpieczenia mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo finansowe obu stronom tego aspektu. Przy wyborze ubezpieczeń żadko się jednak zdarza aby strony dokadnie analizowały ich warunki co często prowadzi do konfliktów kończących się długotrwałym i kosztownym procesem sądowym.

Zapewniamy dobór odpowiednich ubezpieczeń poprzez porównanie cen składek i warunków ubezpieczeń w następujących towarzystwach ubezpieczeniowych: HESTIA, ALLIANZ, GENERALI, INTERRISK, COMPENSA.

Oferujemy:

Zapraszamy